Plugins - WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes &amp - en to cs_CZ translation catalogue (322 entries)

en:   much appreciated!
cs_CZ:  vysoce ceněné!

en:  in order to activate.
cs_CZ: za účelem aktivace.

en:  on
cs_CZ: na

en: 30 Day Money Back Guarantee
cs_CZ: 30denní záruka vrácení peněz

en: <strong>Invoice Number: </strong>
cs_CZ: <strong>Číslo faktury: </strong>

en: A variety of awesome Templates to choose from!
cs_CZ: Různé a úžasné šablony, ze kterých si můžete vybrat!

en: Access denied !!!.
cs_CZ: Přístup odepřen !!!.

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add customer note
cs_CZ: Přidat poznámku zákazníka

en: Add customer note in delivery note
cs_CZ: Přidat poznámku zákazníka do dodacího listu

en: Add customer note in dispatch label
cs_CZ: Přidat poznámku zákazníka do expedičního štítku

en: Add customer note in invoice
cs_CZ: Přidat poznámku zákazníka do faktury

en: Add customer note in packing list
cs_CZ: Přidat poznámku zákazníka do seznamu balení

en: Add footer
cs_CZ: Přidat zápatí

en: Add footer in delivery note
cs_CZ: Přidat zápatí do dodacího listu

en: Add footer in dispatch label
cs_CZ: Přidat zápatí do expedičního štítku

en: Add footer in packing list
cs_CZ: Přidat zápatí do Dodacího listu

en: Add footer in shipping label
cs_CZ: Přidat zápatí do přepravního štítku

en: Add print button to the order email/order summary
cs_CZ: Přidat tlačítko tisku do emailů s objednávkou / sumarizace objednávky

en: Add product image in product table
cs_CZ: Přidat obrázek produktu do tabulky s produkty

en: Additional details like the terms and conditions, any specific messages that have to be displayed at the bottom of the document can be specified in the expandable text area provided.
cs_CZ: Další podrobnosti, jako jsou podmínky, jakékoli konkrétní zprávy, které se mají zobrazit v dolní části dokumentu, lze zadat v rozbalitelné textové oblasti.

en: Address labels
cs_CZ: Adresní štítky

en: Address line 1
cs_CZ: Řádek adresy 1

en: Address line 2
cs_CZ: Řádek adresy 2

en: Address(Sender details)
cs_CZ: Adresa (podrobnosti odesílatele)

en: Align
cs_CZ: Zarovnání

en: All fields are mandatory
cs_CZ: Všechna pole jsou povinná

en: All unsaved changes will be lost upon switching to a new layout.
cs_CZ: Všechny neuložené změny budou při přepnutí na nový layout ztraceny.

en: Angle
cs_CZ: Úhel

en: Attach invoice PDF in order email
cs_CZ: Přiloží fakturu PDF k e-mailu s objednávkou

en: Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa

en: Bold
cs_CZ: Tučně

en: Bolder
cs_CZ: Tučnější

en: Border radius
cs_CZ: Zaoblení okrajů

en: Border width
cs_CZ: Šířka okraje

en: Box name
cs_CZ: Název pole

en: Bulk Printing.
cs_CZ: Hromadný tisk.

en: By enabling, you are permitting admin as well as customers to have access to print, download, attach invoice in the mail, etc from wherever applicable. Disabling will remove all the provisions, still, admin can customize the template, set invoice number pattern and so on.
cs_CZ: Pokud tuto možnost zvolíte, bude správci i zákazníkům povolen přístup k tisku, stahování, připojování faktur poštou atd., kdykoli je to možné. Zakázání odstraní všechna oprávnění, přesto může administrátor přizpůsobit šablonu, nastavit vzor čísla faktury atd.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cart Discount
cs_CZ: Sleva na košík

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Change layout
cs_CZ: Změnit rozvržení

en: Choose Order Status
cs_CZ: Vyberte stav objednávky

en: Choose a country&hellip;
cs_CZ: Vyberte zemi&hellip;

en: Choose a layout.
cs_CZ: Zvolit šablonu.

en: Choose the order statuses for which an email is to be sent to the customer with an invoice attached to it.
cs_CZ: Vyberte stavy objednávky, pro které má být zákazníkovi zaslán e-mail s přiloženou fakturou.

en: City
cs_CZ: Město

en: Click here to add Company logo
cs_CZ: Kliknutím zde přidáte logo společnosti

en: Click here to add Company name
cs_CZ: Kliknutím zde přidáte název společnosti

en: Click here to add From address
cs_CZ: Kliknutím zde přidáte adresu odesílatele

en: Click here to add Signature
cs_CZ: Klepnutím zde přidáte podpis

en: Click here to load the default WooCommerce store address details into the respective fields.
cs_CZ: Kliknutím zde načtete výchozí údaje adresy obchodu WooCommerce do příslušných polí.

en: Click to append with existing data
cs_CZ: Kliknutím přidáte existující data

en: Click to view predefined templates.
cs_CZ: Kliknutím zobrazíte předdefinované šablony.

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Company Info
cs_CZ: Informace o firmě

en: Company Logo
cs_CZ: Logo společnosti

en: Company Name
cs_CZ: Název společnosti

en: Company name font size
cs_CZ: Velikost písma názvu společnosti

en: Configure the invoice settings from the options below.
cs_CZ: Zvolte nastavení faktury z níže uvedených možností.

en: Contact Us
cs_CZ: Napište nám

en: Contact number
cs_CZ: Kontaktní číslo

en: Could you tell us a bit more whats not working?
cs_CZ: Můžete nám říct, co nefunguje?

en: Could you tell us a bit more?
cs_CZ: Můžete nám říct něco víc?

en: Could you tell us more about that feature?
cs_CZ: Můžete nám říci více o této funkci?

en: Country/State
cs_CZ: Země / Stát

en: Coupon info
cs_CZ: Informace o kupónu

en: Create a new template or edit an existing template.
cs_CZ: Vytvořit novou šablonu nebo upravit existující šablonu.

en: Create new
cs_CZ: Vytvořit nový

en: Create new template
cs_CZ: Vytvořit novou šablonu

en: Custom logo for invoice
cs_CZ: Vlastní logo pro fakturu

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Customize Invoice Number.
cs_CZ: Přizpůsobit číslo faktury.

en: Customizer module is not active.
cs_CZ: Modul Customizer není aktivní.

en: Date formats
cs_CZ: Formát data

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Delivery note
cs_CZ: Dodací list

en: Department/Business Unit/Sender
cs_CZ: Oddělení / Obchodní jednotka / Odesílatel

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Dispatch label
cs_CZ: Expediční štítek

en: Display
cs_CZ: Zobrazení

en: Displays the currently chosen document template with provisions to modify.
cs_CZ: Zobrazí aktuálně zvolenou šablonu dokumentu s možností úprav.

en: Document Settings
cs_CZ: Nastavení dokumentu

en: Document settings
cs_CZ: Nastavení dokumentu

en: Document templates structured and optimized to remove unwanted third party dependencies across the documents.
cs_CZ: Šablony dokumentů jsou zpracovány a optimalizovány tak, aby byly maximálně univerzální.

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Documents
cs_CZ: Dokumenty

en: Download Invoice
cs_CZ: Stáhnout fakturu

en: Download Invoices
cs_CZ: Stáhnout faktury

en: Easy options to Customise and Personalise the Templates.
cs_CZ: Jednoduché možnosti vlastního přizpůsobení šablon.

en: Either of the document types, Packing  slip, Shipping label, Dispatch label or Delivery note should be activated to view relevant settings.
cs_CZ: K zobrazení příslušných nastavení by měl být aktivován některý z typů dokumentů, Dodací list, Přepravní štítek, Expediční štítek, apod.

en: Email Field
cs_CZ: E-mail

en: Enable RTL support
cs_CZ: Povolit podporu RTL

en: Enable invoice
cs_CZ: Povolit fakturu

en: Enable print invoice option for customers
cs_CZ: Povolit zákazníkům možnost tisku faktury

en: Enable to display footer content in the document.
cs_CZ: Povolit zobrazení obsahu zápatí v dokumentu.

en: Enable to display the customer's note in the document.
cs_CZ: Povolit zobrazení poznámky zákazníka v dokumentu.

en: Enable to include product image in the document.
cs_CZ: Povolit v dokumentu zobrazení obrázku produktu.

en: Enable to obtain a preview of the document whenever a user initiates a print.
cs_CZ: Povolit náhled dokumentu, kdykoli uživatel zahájí tisk.

en: Enable to obtain the document in right to left alignment. (P.S: Use it only for languages with the right to left text direction)
cs_CZ: Umožňuje zarovnat dokument zprava doleva. (P.S: Používejte pouze pro jazyky se směrem textu zprava doleva)

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabling this option will allow your customers to print the invoice (via print button) from their order mail as well as after checkout.
cs_CZ: Povolení této možnosti umožní vašim zákazníkům vytisknout fakturu (pomocí tlačítka pro tisk) přímo z e-mailu objednávky i po dokončení platby.

en: End
cs_CZ: Konec

en: Enter a name for your template
cs_CZ: Zadejte název šablony

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error.
cs_CZ: Chyba.

en: Example Code
cs_CZ: Příklad kódu

en: Extra Details
cs_CZ: Extra detaily

en: Extra detail font size
cs_CZ: Velikost písma pro extra detail

en: Fast and Superior Support
cs_CZ: Rychlá a vynikající podpora

en: Fee
cs_CZ: Poplatek

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Font size
cs_CZ: Velikost písma

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Format
cs_CZ: Formát

en: From Address
cs_CZ: Odesílatel

en: From left
cs_CZ: Zleva

en: From top
cs_CZ: Od vrchu

en: Full Page
cs_CZ: Celá stránka

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Generate invoice for order statuses
cs_CZ: Vytvořit fakturu pro stavy objednávky

en: Generating
cs_CZ: Generuji

en: Go to
cs_CZ: Jít do

en: Go to plugins page
cs_CZ: Přejít na stránku pluginů

en: Go to support
cs_CZ: Přejít na podporu

en: Header Color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Heads up! This is a major release with changes detailed below.
cs_CZ: Pozor! Toto je hlavní vydání se změnami podrobně popsanými níže.

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Help Guide
cs_CZ: Průvodce nápovědou

en: Help Links
cs_CZ: Odkazy na nápovědu

en: Help and Support
cs_CZ: Pomoc a podpora

en: I couldn't understand how to make it work
cs_CZ: Nechápal jsem, jak to udělat

en: I found a better plugin
cs_CZ: Našel jsem lepší plugin

en: I rather wouldn't say
cs_CZ: Raději bych neřekl

en: If left blank, defaulted to logo from General settings.
cs_CZ: Je-li ponecháno prázdné, logo bude použito z obecného nastavení.

en: If you choose 'No' then the invoice date will be the date on which it is generated.
cs_CZ: Pokud zvolíte „Ne“, použije se na faktuře aktuální datum vytvoření.

en: If you choose 'No' then the invoice date will be the date on which it is printed, downloaded or attached in the mail.
cs_CZ: Pokud zvolíte „Ne“, bude zobrazeno datum, kdy bude faktura vytištěna, stažena nebo přiložena do e-mailu.

en: If you find this plugin useful please show your support and rate it
cs_CZ: Pokud shledáte tento plugin užitečným, uveďte prosím svou recenzi a ohodnoťte jej

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
cs_CZ: Pokud máte chvilku, sdělte nám prosím, proč deaktivujete:

en: Image Signature
cs_CZ: Obrázkový podpis

en: Improved RTL support across documents.
cs_CZ: Vylepšená podpora RTL pro dokumenty.

en: Improved UI/UX.
cs_CZ: Vylepšené UI/UX.

en: Improved WPML compatibility.
cs_CZ: Vylepšená kompatibilita s WPML.

en: Include product image
cs_CZ: Včetně obrázku produktu

en: Indicates the total length of the invoice number, excluding the length of prefix and suffix if added. If the length of the generated invoice number is less than the provided, it will be padded with ‘0’. E.g if you specify 7 as invoice length and your invoice number is 8009, it will be represented as 0008009 in the respective documents.
cs_CZ: Označuje celkovou délku čísla faktury bez délky předpony a přípony, pokud byla přidána. Pokud je délka vygenerovaného čísla faktury menší než zadaná, bude vyplněna číslem „0“. Například pokud zadáte délku čísla faktury 7 a vaše číslo faktury je 8009, bude v dokumentu zobrazeno 0008009.

en: Invoice
cs_CZ: Faktura

en: Invoice Date
cs_CZ: Datum vystavení faktury

en: Invoice Number
cs_CZ: Číslo faktury

en: Invoice Start Number
cs_CZ: Počáteční číslo faktury

en: Invoice length
cs_CZ: Délka čísla faktury

en: Invoice number format
cs_CZ: Formát čísla faktury

en: Invoice/Packing
cs_CZ: Faktury/Balení

en: It's not what I was looking for
cs_CZ: Není to, co jsem hledal

en: Label
cs_CZ: Štítek

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Lighter
cs_CZ: Světlejší

en: Like this plugin?
cs_CZ: Líbí se vám plugin?

en: Line height
cs_CZ: Výška řádku

en: Load from WooCommerce
cs_CZ: Načíst z WooCommerce

en: Logo Height
cs_CZ: Výška loga

en: Logo Width
cs_CZ: Šířka loga

en: Manual Signature
cs_CZ: Ruční podpis

en: My templates
cs_CZ: Mé šablony

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: No
cs_CZ: Ne

en: No template found.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná šablona.

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Note: Also make sure to fill-up the Company and Address information from the General tab above prior to customization of the respective document types.
cs_CZ: Poznámka: Pokud budete nastavovat příslušné typy dokumentů, nezapomeňte vyplnit informace o společnosti a adresu v záložce "Obecné".

en: One or more order do not have invoice generated. Generate manually?
cs_CZ: Jedna nebo více objednávek nemá vygenerovanou fakturu. Generovat ručně?

en: Opacity
cs_CZ: Průhlednost

en: Option to Customize Return policy and Footer.
cs_CZ: Možnosti přizpůsobení zásady vrácení zboží a zápatí.

en: Option to send invoice to your Customer by e-Mail.
cs_CZ: Možnost zaslat zákazníkovi fakturu e-mailem.

en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Order Date
cs_CZ: Datum objednávky

en: Order Discount
cs_CZ: Sleva na objednávku

en: Order Number
cs_CZ: Číslo objednávky

en: Order number
cs_CZ: Číslo objednávky

en: Order statuses for which an invoice should be generated.
cs_CZ: Stavy objednávek, pro které bude vygenerována faktura.

en: Other
cs_CZ: Jiný

en: Other documents
cs_CZ: Další dokumenty

en: Other settings
cs_CZ: Ostatní nastavení

en: Output
cs_CZ: Výstup

en: PDF library
cs_CZ: PDF knihovna

en: PDF version of invoice will be attached with the order email based on the above statuses
cs_CZ: Verze faktury ve formátu PDF bude přiložena do e-mailu s objednávkou na základě výše uvedených stavů

en: PDF version of the currently active invoice template will be attached with the Woocommerce order emails sent to customers and admins for the chosen order statuses.
cs_CZ: Aktivní verze vybrané šablony PDF faktury bude připojena k e-mailům objednávek Woocommerce zasílaných zákazníkům a správcům pro vybrané stavy objednávek.

en: Packing slip
cs_CZ: Balení

en: Payment Method
cs_CZ: Platební metoda

en: Payment received stamp
cs_CZ: Čas přijetí platby

en: Please add shipping from address in the plugin's general settings.
cs_CZ: Prosím přidejte adresu odesílatele v základním nastavení pluginu.

en: Please enter name
cs_CZ: Zadejte prosím jméno

en: Please enter order number
cs_CZ: Prosím zadejte číslo objednávky

en: Please save all data before leaving this page. All unsaved data will be lost. Are you sure?
cs_CZ: Před opuštěním této stránky si prosím uložte všechna data. Všechna neuložená data budou ztracena. Pokračovat?

en: Please wait
cs_CZ: Čekejte prosím

en: Plugin size restricted to 5.1 MB.
cs_CZ: Velikost pluginu je omezena na 5,1 MB.

en: Postal code
cs_CZ: PSČ

en: Prefix
cs_CZ: Předpona

en: Preview before printing
cs_CZ: Náhled před tiskem

en: Preview sample PDF
cs_CZ: Náhled ukázkového PDF

en: Price label
cs_CZ: Cenový štítek

en: Price text align
cs_CZ: Zarovnání textu ceny

en: Print Actions
cs_CZ: Tiskové akce

en: Print Delivery note
cs_CZ: Vytiskni dodací list

en: Print Dispatch Label
cs_CZ: Tisk Expedičního lístku

en: Print Invoice
cs_CZ: Tisk faktury

en: Print Invoices
cs_CZ: Tisk faktur

en: Print Packing slip
cs_CZ: Tisk Balení

en: Print Shipping Label
cs_CZ: Vytiskni přepravní štítek

en: Prints Packing List,Invoice,Delivery Note & Shipping Label.
cs_CZ: Tisk Balení, Faktur, Dodacích listů a Přepravních štítků.

en: Prints the shipping label in full page. Provisions to create custom sized labels are allowed in premium versions.
cs_CZ: Vytiskne přepravní štítek na celou stránku. V prémiové verzi jsou povolena nastavení pro vytváření štítků s vlastní velikostí.

en: Pro version
cs_CZ: Verze Pro

en: Product Table
cs_CZ: Tabulka produktů

en: Product label
cs_CZ: Produkt - označení

en: Product text align
cs_CZ: Produkt - zarovnání textu

en: Qty label
cs_CZ: Množství - označení

en: Qty text align
cs_CZ: Množství - zarovnání textu

en: Refer to our documentation to set and get started
cs_CZ: Chcete-li začít s nastavením, podívejte se do naší dokumentace

en: Refund
cs_CZ: Vrácení peněz

en: Reset Invoice no
cs_CZ: Obnovit číslo faktury

en: Review
cs_CZ: Hodnocení

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: SKU label
cs_CZ: Štítek SKU

en: SKU text align
cs_CZ: SKU - zarovnání textu

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save before you proceed.
cs_CZ: Uložte, než budete pokračovat.

en: Saving
cs_CZ: Probíhá ukládání...

en: Saving...
cs_CZ: Probíhá ukládání...

en: Select One
cs_CZ: Vybrat jedno

en: Select an invoice number format from the drop-down. You can choose to have a prefix, suffix or both for your invoice number.
cs_CZ: V rozbalovací nabídce vyberte formát čísla faktury. Pro své číslo faktury můžete zvolit předponu, příponu nebo obojí.

en: Set a starting number for the invoice number to have a specific number other than the order number. Reset provisions are also allowed.
cs_CZ: Nastavte počáteční číslo pro číslo faktury tak, aby mělo jiné číslo než číslo objednávky. Povoleno je také obnovení.

en: Set up a footer which will be used across the respective documents.
cs_CZ: Nastavte zápatí, které bude použito v příslušných dokumentech.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings Updated
cs_CZ: Nastavení aktualizováno

en: Settings updated.
cs_CZ: Nastavení upraveno.

en: Shipping
cs_CZ: Doprava

en: Shipping Address
cs_CZ: Doručovací adresa

en: Shipping label
cs_CZ: Přepravní štítek

en: Shipping label size
cs_CZ: Velikost Přepravního štítku

en: Show print button only for statuses
cs_CZ: Zobrazit tlačítko tisku pouze pro stavy

en: Shows a preview of the template on an actual order. Key in an order number to view the same.
cs_CZ: Zobrazí náhled šablony na aktuální objednávce. Chcete-li zobrazit vybranou objednávku, zadejte její číslo.

en: Signature type
cs_CZ: Typ podpisu

en: Some useful `filters` to extend plugin's functionality
cs_CZ: Některé užitečné `filtry` pro rozšíření funkčnosti pluginu

en: Specify a prefix that will appear at the leading edge of the invoice number. Provisions are included to select predefined date formats as prefixes.
cs_CZ: Zadejte předponu, která se zobrazí na začátku čísla faktury. Jsou zde zahrnuty možnosti předdefinovaných formátů data jako předpony.

en: Specify a suffix that will appear at the trailing edge of the invoice number. Provisions are included to select predefined date formats as suffixes.
cs_CZ: Zadejte příponu, která se zobrazí na konci čísla faktury. Jsou zde zahrnuty možnosti předdefinovaných formátů data jako přípony.

en: Specify your company name in the field provided. You can choose to display the name or logo in the invoice from the customize tab.
cs_CZ: Do příslušného pole zadejte název své společnosti. Na kartě "Přizpůsobit" si můžete vybrat, zda chcete zobrazit na faktuře jméno společnosti nebo její logo.

en: Start
cs_CZ: Začátek

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Sub Total
cs_CZ: Mezisoučet

en: Submit & Deactivate
cs_CZ: Odeslat & Deaktivovat

en: Success
cs_CZ: Hotovo

en: Suffix
cs_CZ: Přípona

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Supports checkout, order & product meta fields (SSN, VAT, etc.).
cs_CZ: Podporuje pokladny, objednávky a produktu (SSN, DPH atd.).

en: Table body text color
cs_CZ: Barva textu tabulky

en: Table head background
cs_CZ: Barva pozadí hlavičky tabulky

en: Table head text color
cs_CZ: Barva textu hlavičky tabulky

en: Tel Field
cs_CZ: Telefon

en: Template created.
cs_CZ: Šablona byla vytvořena.

en: Template updated.
cs_CZ: Šablona byla aktualizována.

en: Templates
cs_CZ: Šablony

en: Text align
cs_CZ: Zarovnání textu

en: Text color
cs_CZ: Barva textu

en: The 'From Address' to be displayed in the shipping documents will be loaded from details specified in these fields.
cs_CZ: Adresa odesílatele, která se zobrazuje v přepravních dokladech, se načte z údajů uvedených v těchto polích.

en: The company, shipping address and from address details in the sections below will be used to fill up the invoice and related documents accordingly.
cs_CZ: Společnost, dodací adresa a údaje o adrese níže budou použity k vyplnění faktury a souvisejících dokumentů.

en: The default library to generate PDF
cs_CZ: Výchozí knihovna pro vytváření PDF

en: The document types(Invoice, Packing  slip, Shipping label, Dispatch label and Delivery note) have been enabled by default for use. Click on the Settings under the document types to configure the respective settings. You can use the toggle button to activate/deactivate the respective document type.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení jsou povoleny typy dokumentů (faktura, balící list, přepravní štítek a expediční štítek a dodací list). Kliknutím na "Nastavení" pod typy dokumentů změníte příslušná nastavení. Pomocí přepínacího tlačítka můžete aktivovat/deaktivovat příslušný typ dokumentu.

en: The plugin didn't work as expected
cs_CZ: Plugin nepracoval podle očekávání

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
cs_CZ: Plugin je skvělý, ale potřebuji konkrétní funkci, kterou nepodporujete

en: The plugin is not working
cs_CZ: Plugin nefunguje

en: The plugins %s and %s cannot be active in your store at the same time. Kindly deactivate one of these prior to activating the other.
cs_CZ: Pluginy %s a %s nemohou být ve vašem obchodě aktivní současně. Před aktivací druhého, laskavě deaktivujte jeden z nich.

en: Title
cs_CZ: Titulek

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Tax
cs_CZ: Daň celkem

en: Total label
cs_CZ: Celkem - štítek

en: Total text align
cs_CZ: Celkem - zarovnání textu

en: Total weight label
cs_CZ: Hmotnost celkem - označení

en: Total weight text align
cs_CZ: Celkem hmotnost - zarovnání textu

en: Tracking Number
cs_CZ: Sledovací číslo zásilky

en: Type template name to search
cs_CZ: Zadejte název šablony pro vyhledání

en: Unable to generate PDF.
cs_CZ: Nelze vygenerovat PDF.

en: Unable to load template.
cs_CZ: Šablonu nelze načíst.

en: Unable to print Delivery note. Please check the items in the order.
cs_CZ: Nelze vytisknout dodací list. Zkontrolujte prosím položky v objednávce.

en: Unable to print Packing slip. Please check the items in the order.
cs_CZ: Nelze vytisknout Dodací list. Zkontrolujte prosím položky v objednávce.

en: Unable to save theme.
cs_CZ: Šablonu se nepodařilo uložit.

en: Unable to switch view.
cs_CZ: Zobrazení nelze přepnout.

en: Unable to update Settings.
cs_CZ: Nepodařilo se uložit nastavení.

en: Untitled template
cs_CZ: Šablona bez názvu

en: Upgrade to Premium
cs_CZ: Upgrade na Premium verzi

en: Upgrade to Premium for More Features
cs_CZ: Pro více funkcí upgradujte na verzi Premium pro

en: Upgrade to premium
cs_CZ: Upgrade na Premium verzi

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload a company logo (preferably of size 150x50px for better usability) from the media library which will be displayed in your document.
cs_CZ: Nahrajte firemní logo (nejlépe o velikosti 150 x 50 pixelů pro lepší použitelnost) z knihovny médií, které se pak bude zobrazovat v dokumentu.

en: Upload to include a unique logo in the invoice other than the one loaded from general settings.  If left blank, then defaulted to the logo from general settings.
cs_CZ: Nahrajte logo, pokud požadujete použít logo jiné než je logo uložené v obecném nastavení. Je-li ponecháno prázdné, použije se logo (jako výchozí) z obecného nastavení.

en: Use
cs_CZ: Použit

en: Use order date as invoice date
cs_CZ: Použije se datum objednávky jako datum faktury

en: Use order number as invoice number
cs_CZ: Použij číslo objednávky dle čísla faktury

en: Use the configurations below to set up a custom invoice number with prefix/suffix/number series or mirror the order number respectively.
cs_CZ: Pomocí níže uvedených konfigurací můžete nastavit vlastní číslo faktury s předponou/příponou/číselnou řadou nebo duplikovat číslo objednávky.

en: VAT
cs_CZ: DPH

en: Various Packing Options - Box Packing, Single package per order & Pack items individually.
cs_CZ: Různé možnosti balení - krabicové balení, jeden balíček na objednávku a jednotlivé položky balení.

en: Visual
cs_CZ: Vizuální

en: Watch getting started video
cs_CZ: Podívejte se na začátek videa

en: We have taken necessary precautions to migrate all your settings and HTML templates to the new version. However any changes applied via code filters cannot be migrated and have to be configured again manually in the new version.
    
                    We recommend to try out your updates in a local environment prior to live. Contact
cs_CZ: Přijali jsme nezbytná opatření k přenesení všech Vašich nastavení a šablon HTML do nové verze. Jakékoli změny provedené pomocí filtrů kódu však nelze přenést a je nutné je v nové verzi znovu nakonfigurovat ručně.
    
                     Před spuštěním doporučujeme vyzkoušet Vaše aktualizace v testovacím prostředí. Kontakt

en: We would love to help you on any queries or issues.
cs_CZ: Rádi bychom vám pomohli při jakýchkoli dotazech nebo problémech.

en: What did you expect?
cs_CZ: Co jste očekávali?

en: Which plugin?
cs_CZ: Jaký plugin?

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels
cs_CZ: WooCommerce PDF Faktury, balicí listy, dodací listy a přepravní štítky

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels (Basic)
cs_CZ: WooCommerce PDF Faktury, Balení, Dodací listy, a Přepravní štítky (základ)

en: Would you like us to assist you?
cs_CZ: Chcete, abychom vám pomohli?

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are not allowed to view this page.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro zobrazení této stránky

en: You can add any personalised note/comment in this
cs_CZ: Zde můžete přidat libovolnou vlastní poznámku / komentář

en: You can control the visibility of the seal according to order status via filters. See filter documentation
cs_CZ: Pomocí filtrů můžete kontrolovat zobrazení stavů objednávky. Viz dokumentace k filtru

en: You can mirror the order number as the invoice number by enabling this option, else, you can create an invoice number of your own choice by specifying an invoice start number.
cs_CZ: Povolením této možnosti můžete použít číslo faktury stejné jako číslo objednávky, nebo můžete vytvořit číslo faktury podle vlastního výběru zadáním počátečního čísla faktury.

en: You can't undo this action. Are you sure?
cs_CZ: Tuto akci nemůžete vrátit zpět. Opravdu pokračovat?

en: You have to select order(s) first!
cs_CZ: Nejprve musíte vybrat objednávku (objednávky)!

en: for assistance
cs_CZ: pro pomoc

en: incl. tax
cs_CZ: vč. DPH

[ctx: placeholder]
en: Enter
cs_CZ: Zadat

en: support
cs_CZ: podpora
