Plugins - WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes &amp - en to fa translation catalogue (379 entries)

en: is required
fa: اجباری

en: Configure the product price/subtotal inclusive or exclusive of tax. Provision to set up tax also provided.
fa: تنظیم اینکه آیا قیمت محصول/جمع کل با محاسبه مالیات باشد یا بدون محاسبه مالیات. پیش بینی تنظیم مالیات نیز در این قسمت دیده شده است.

en: Display the product price/subtotal inclusive or exclusive of tax.
fa: پیکربندی قیمت محصول/جمع کل با یا بدون مالیات

en: Setup Tax
fa: تنظیم مالیات

en: Include tax
fa: با مالیات

en: Exclude tax
fa: بدون مالیات

en: Show tax
fa: نمایش مالیات

en: Select country
fa: انتخاب کشور

en: Coupon Used
fa: کوپن‌های تخفیف استفاده شده

en: Total Price
fa: قیمت کل

en: Price
fa: قیمت

en: Quantity
fa: تعداد

en: Product
fa: محصول

en: SKU
fa: کد انبار

en: SSN:
fa: کد ملی:

en: Tracking number:
fa: شماره پیگیری:

en: Shipping Address:
fa: گیرنده:

en: Tel:
fa: تلفن:

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Billing Address:
fa: آدرس ارسال صورتحساب:

en: From Address:
fa: فرستنده:

en: Dispatch Date:
fa: تاریخ ارسال:

en: Order Date:
fa: تاریخ سفارش:

en: Invoice No:
fa: شماره فاکتور:

en: Tax text align
fa: تراز متن مالیات

en: Tax label
fa: برچسب مالیات

en: Image text align
fa: تراز متن تصویر

en: Image label
fa: تصویر برچسب

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Dashed
fa: نقطه‌چین

en: Dotted
fa: خط‌چین

en: Solid
fa: خط ممتد

en: None
fa: خالی

en: Privacy Policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: We do not collect any personal data when you submit this form. It's your feedback that we value.
fa: وقتی شما این فرم را تکمیل می‌کنید ما هیچگونه اطلاعات شخصی را جمع‌آوری نمی‌کنیم. این فقط بازخورد شماست که برای ما مهم است.

en: Already tried the free %s WebToffee mPDF addon %s.
fa: آیا قبلا %s برنامه افزودنی WebToffee mPDF addon ( لازمه استفاده از زبان‌های راست‌چین) %s را امتحان کردید؟

en: Missing RTL/Unicode language(e.g Chinese, Arabic etc) support for PDF document.
fa: از دست رفتن پشتیبانی زبان (مانند چینی، عربی و غیره) برای سند PDF.

en: Which language?
fa: کدام زبان؟

en: Plugin settings not available in my language
fa: تنظیمات افزونه برای زبان مورد استفاده من در دسترس نیست

en: Language support issues
fa: خطای پشتیبانی زبان

en: Select the additional order information in the invoice.
fa: اطلاعات اضافی سفارش را در فاکتور انتخاب کنید.

en: Order meta fields
fa: فیلدهای متا برای سفارش

en: Barcode
fa: بارکد

en: Activated PDF library is not found.
fa: کتابخانه فعال PDF پیدا نشد.

en: Configure the general settings required for the invoice.
fa: تنظیمات کلی مورد نیاز برای فاکتور را پیکربندی کنید.

en: Invoice Number:
fa: شماره فاکتور:

en: Download Packing slip
fa: دانلود حواله بسته‌بندی

en: Return Policy
fa: دستورالعمل بازگشت

en: Ship date
fa: تاریخ ارسال

en: Weight
fa: وزن

en: To Address
fa: به آدرس

en: Address font size
fa: اندازه قلم آدرس

en: Title font size
fa: اندازه قلم عنوان

en: Configure the general settings required for the shipping label.
fa: تنظیمات کلی مورد نیاز برای برچسب حمل را پیکربندی کنید.

en: For better Unicode/RTL support use our free %s mPDF add-on %s along with this plugin.
fa: برای پشتیبانی بهتر از یونیکد / راست چین از %s برنامه افزودنی mPDF add-on رایگان %s همزمان با این افزونه استفاده کنید. یادداشت مترجم: الفبای زبان فارسی هم راست‌چین می‌باشد، پس برای استفاده کامل و جلوگیری از احتمال به‌هم ریختگی حروف و کلمات در خروجی‌های افزونه، باید این برنامه افزودنی رایگان را نیز نصب کرده باشید.

en: Note:
fa: توجه:

en: Other Documents
fa: سایر اسناد

en: RTL support for documents. For better RTL integration in PDF documents please use our %s mPDF addon %s.
fa: پشتیبانی از راست‌چین برای اسناد. برای ادغام بهتر الفبای راست‌چین در اسناد PDF لطفا از %s برنامه افزودنی mPDF addon رایگان ما  %s استفاده نمایید.

en: Caution: Settings here are only for advanced users.
fa: هشدار: تنظیمات موجود در این قسمت فقط برای کاربران حرفه‌ای و آشنا می‌باشد.

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Review now
fa: هم‌اکنون مرور می‌کنم

en: Not interested
fa: مایل نیستم

en: Remind me later
fa: بعدا یادآوری کن

en: Hey, we at %sWebToffee%s would like to thank you for using %s %s %s. %s Less than a minute of your time will motivate us to keep doing what we do. We would really appreciate if you could take a moment to drop a quick review that motivate us to keep going.
fa: ما در %s وب تافی %s مشتاقیم تا از استفاده شما از %s %s %s تشکر کنیم. %s کمتر از یک دقیقه از وقت شما انگیزه ما را برای ادامه کارهایی که انجام می‌دهیم بیشتر می‌کند. ما واقعا ممنون می‌شویم لحظاتی را برای یک مرور سریع اختصاص دهید تا ما را برای ادامه کار دلگرم‌تر کنید.

en: The default library to generate PDF
fa: کتابخانه پیش فرض برای ایجاد PDF

en: PDF library
fa: کتابخانه PDF

en: Show print button only for statuses
fa: دگمه چاپ فقط برای وضعیت‌ها نمایش داده شود

en: PDF version of invoice will be attached with the order email based on the above statuses
fa: نسخه PDF فاکتور به ایمیل‌های سفارشی که وضعیت‌ سفارش در بالا درج می‌شود، پیوست خواهد شد.

en: Attach invoice PDF in order email
fa: پیوست فاکتور PDF به ایمیل سفارش

en: Customizer module is not active.
fa: ماژول شخصی‌سازی فعال نیست.

en: Add footer in delivery note
fa: درج پابرگ در یادداشت تحویل

en: Add customer note in delivery note
fa: درج یادداشت مشتری در یادداشت تحویل

en: Delivery note
fa: یادداشت تحویل

en: Unable to print Delivery note. Please check the items in the order.
fa: چاپ یادداشت تحویل میسر نشد. لطفا مورد را در سفارش بررسی نمایید.

en: Print Delivery note
fa: چاپ یادداشت تحویل

en: Add footer in packing list
fa: درج پابرگ در حواله بسته‌بندی

en: Add customer note in packing list
fa: درج یادداشت مشتری در لیست حواله بسته‌بندی

en: Add product image in product table
fa: درج تصویبر محصول در کنار آن

en: Include product image
fa: شامل تصویر محصول

en: Packing slip
fa: حواله ارسال

en: Print Packing slip
fa: چاپ حواله بسته‌بندی

en: Enable to include product image in the document.
fa: فعال کردن تصویر محصول در سند

en: Add footer in dispatch label
fa: درج پابرگ در برچسب ارسال

en: Add customer note in dispatch label
fa: درج یادداشت مشتری در برچسب ارسال

en: Dispatch label
fa: برچسب ارسال

en: Print Dispatch Label
fa: چاپ برچسب ارسال

en: Enable to display the customer's note in the document.
fa: فعال‌کردن یادداشت مشتری در سند.

en: Add footer in shipping label
fa: درج پابرگ در برچسب حمل

en: Add footer
fa: درج پابرگ

en: Full Page
fa: تمام صفحه

en: Shipping label size
fa: سایز برچسب حمل

en: Shipping label
fa: برچسب حمل

en: Unable to print Packing slip. Please check the items in the order.
fa: چاپ حواله بسته‌بندی میسر نشد. لطفا سفارش را بررسی نمایید.

en: Please add shipping from address in the plugin's general settings.
fa: لطفا از تنظیمات عمومی افزونه حمل از آدرس را درج نمایید.

en: Print Shipping Label
fa: چاپ برچسب حمل

en: Enable to display footer content in the document.
fa: فعال‌کردن نمایش محتوای پابرگ در سند.

en: Prints the shipping label in full page. Provisions to create custom sized labels are allowed in premium versions.
fa: چاپ برچسب حمل در صفحه کامل. امکان ایجاد برچسب‌های با اندازه سفارشی در نسخه حرفه‌ای فراهم است.

en: Invoice length
fa: طول فاکتور

en: Suffix
fa: پسوند

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Reset Invoice no
fa: بازنشانی شماره فاکتور

en: Invoice Start Number
fa: شروع شماره فاکتور از

en: Use order number as invoice number
fa: استفاده از شماره سفارش به‌عنوان شماره فاکتور

en: Invoice number format
fa: فرمت شماره فاکتور

en: Use the configurations below to set up a custom invoice number with prefix/suffix/number series or mirror the order number respectively.
fa: از تنظیمات زیر برای تنظیم شماره فاکتور سفارشی با پیشوند/پسوند/سری شماره استفاده کنید یا شماره سفارش را آینه کنید.

en: Output
fa: خروجی

en: Date formats
fa: فرمت تاریخ

en: Click to append with existing data
fa: برای افزودن داده‌های موجود کلیک کنید

en: If left blank, defaulted to logo from General settings.
fa: اگر خالی رها کنید، بصورت پیش فرض از لوگو/آرم/نشان تجاری درج شده در تنظیمات عمومی استفاده خواهد شد.

en: Custom logo for invoice
fa: لوگو/آرم/نشان/تجاری سفارشی برای فاکتور

en: Add customer note
fa: درج یادداشت مشتری

en: Enable print invoice option for customers
fa: فعال‌سازی امکان چاپ فاکتور برای مشتریان

en: Order statuses for which an invoice should be generated.
fa: وضعیت های سفارش که باید برای آنها فاکتور ایجاد گردد.

en: Generate invoice for order statuses
fa: ایجاد فاکتور برای وضعیت‌های مختلف سفارش

en: If you choose 'No' then the invoice date will be the date on which it is generated.
fa: اگر شما 'خیر' را انتخاب کنید، برای تاریخ فاکتور از تاریخ ایجاد فاکتور استفاده خواهد شد.

en: Use order date as invoice date
fa: استفاده از تاریخ سفارش بجای تاریخ فاکتور

en: Enable invoice
fa: فعال‌سازی فاکتور

en: Shows a preview of the template on an actual order. Key in an order number to view the same.
fa: بازبینی قالب را در یک سفارش واقعی نمایش می‌دهد. اگر خواستید یک شماره سفارش را وارد کنید تا همان را ببینید.

en: Indicates the total length of the invoice number, excluding the length of prefix and suffix if added. If the length of the generated invoice number is less than the provided, it will be padded with ‘0’. E.g if you specify 7 as invoice length and your invoice number is 8009, it will be represented as 0008009 in the respective documents.
fa: تعداد کل اعداد شماره فاکتور را نشان می‌دهد ، البته به استثنای طول پیشوند و پسوند در صورت اضافه شدن. به‌عبارت دیگر اگر تعداد ارقام شماره فاکتور تولید شده کمتر از مقدار درج شده باشد ، با "0" پر می شود. به عنوان مثال اگر 7 را به عنوان طول فاکتور تعیین کنید و شماره فاکتور شما 8009 باشد ، در اسناد مربوطه 0008009 نشان داده می شود.

en: Specify a suffix that will appear at the trailing edge of the invoice number. Provisions are included to select predefined date formats as suffixes.
fa: پسوندی را مشخص کنید که در انتهای شماره فاکتور ظاهر شود. امکان انتخاب قالب های تاریخ از پیش تعریف شده به عنوان پسوند نیز وجود دارد.

en: Specify a prefix that will appear at the leading edge of the invoice number. Provisions are included to select predefined date formats as prefixes.
fa: پیشوندی را مشخص کنید که در ابتدای شماره فاکتور ظاهر شود. امکان انتخاب قالب های تاریخ از پیش تعریف شده به عنوان پیشوند نیز وجود دارد.

en: Set a starting number for the invoice number to have a specific number other than the order number. Reset provisions are also allowed.
fa: یک شماره شروع برای شماره فاکتور تنظیم کنید تا شماره خاصی غیر از شماره سفارش داشته باشد. اعمال بازنشانی نیز مجاز است.

en: You can mirror the order number as the invoice number by enabling this option, else, you can create an invoice number of your own choice by specifying an invoice start number.
fa: با فعال‌سازی این گزینه، شما می‌توانید شماره سفارش را قرینه کرده و بعنوان شماره فاکتور استفاده نمایید، در غیر این صورت ، می‌توانید با تعیین شماره شروع فاکتور ، یک شماره فاکتور به انتخاب خود ایجاد کنید.

en: Select an invoice number format from the drop-down. You can choose to have a prefix, suffix or both for your invoice number.
fa: یک فرمت برای شماره فاکتور از لیست کشویی انتخاب نمایید. شما می‌توانید داشتن یک پیشوند، پسوند یا همزمان هر دو آنها را برای شماره فکتورتان انتخاب نمایید.

en: Upload to include a unique logo in the invoice other than the one loaded from general settings.  If left blank, then defaulted to the logo from general settings.
fa: اگر خواهان داشتن یک لوگو/آرم/نشان تجاری در فاکتور غیر از آنچه که در تنظیمات عمومی بارگذاری کرده‌اید می‌باشید آن‌را اینجا بارگذاری نمایید. اگر صرف‌نظر کنید، همان که در صفحه تنظیمات عمومی بارگذاری کرده‌اید اعمال خواهد شد.

en: You can add any personalised note/comment in this
fa: شما می‌توانید هر نوع یادداشت شخصی یا نظر را در اینجا درج نمایید

en: Enabling this option will allow your customers to print the invoice (via print button) from their order mail as well as after checkout.
fa: فعال‌سازی این گزینه به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا فاکتور را از ایمیل سفارش (بوسیله دگمه چاپ) چاپ نمایند و همچنین بعد از پرداخت.

en: Choose the order statuses for which an email is to be sent to the customer with an invoice attached to it.
fa: وضعیت های سفارشی را که قرار است نامه ای در آن همراه با فاکتور ضمیمه شده به ایمیل ارسال گردد را انتخاب کنید.

en: PDF version of the currently active invoice template will be attached with the Woocommerce order emails sent to customers and admins for the chosen order statuses.
fa: اگر ارسال ایمیل سفارش در ووکامرس برای هر وضعیت سفارشی فعال باشد و همان وضعیت در این بخش نیز انتخاب گردد، نسخه PDF فاکتور نیز (با قالب فعال فعلی) به آن ایمیل پیوست خواهد شد.

en: If you choose 'No' then the invoice date will be the date on which it is printed, downloaded or attached in the mail.
fa: اگر شما را 'خیر' انتخاب کنید، تاریخ فاکتور تاریخی خواهد بود که در آن تاریخ چاپ، دانلود یا به ایمیل پیوست می‌گردد.

en: By enabling, you are permitting admin as well as customers to have access to print, download, attach invoice in the mail, etc from wherever applicable. Disabling will remove all the provisions, still, admin can customize the template, set invoice number pattern and so on.
fa: با فعال‌سازی، شما به مدیر و همچنین مشتریان اجازه دسترسی به چاپ، دانلود، پیوست فاکتور به ایمیل و غیره را از هر کجا که قابل اعمال باشند،می‌دهید. غیرفعال‌سازی، کلیه این موارد را سلب می‌نماید. اما مدیر همچنان می‌تواند قالب را شخصی‌سازی نماید، الگوی شماره فاکتور را تنظیم نماید و غیره.

en: Download Invoice
fa: دانلود فاکتور

en: Print Invoice
fa: چاپ فاکتور

en: Download Invoices
fa: دانلود فاکتورها

en: Print Invoices
fa: چاپ فاکتورها

en: Coupon info
fa: جزئیات کوپن تخفیف

en: Product Table
fa: جدول محصول

en: Tracking Number
fa: شماره پیگیری

en: Tel Field
fa: فیلد تلفن

en: Email Field
fa: فیلد ایمیل

en: Shipping Address
fa: گیرنده:

en: Billing Address
fa: آدرس صورتحساب

en: From Address
fa: فرستنده

en: Payment received stamp
fa: تاییدیه پرداخت

en: Order Date
fa: تاریخ سفارش

en: Invoice Date
fa: تاریخ فاکتور

en: Order Number
fa: شماره سفارش

en: Invoice Number
fa: شماره فاکتور

en: Generating
fa: در حال ایجاد

en: Please enter order number
fa: لطفا شماره سفارش را وارد کنید

en: Invoice
fa: فاکتور

en: Unable to generate PDF.
fa: ایجاد PDF ممکن نشد.

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Order
fa: سفارش

en: Preview sample PDF
fa: بازبینی نمونه PDF ایجادشده

en: Color
fa: رنگ

en: Angle
fa: فرشته

en: From top
fa: از بالا

en: From left
fa: از چپ

en: Border radius
fa: گردکردن گوشه‌ها

en: Opacity
fa: تیرگی

en: Line height
fa: ارتفاع خط

en: Border width
fa: عرض حاشیه

en: Height
fa: ارتفاع

en: Width
fa: عرض

en: You can control the visibility of the seal according to order status via filters. See filter documentation
fa: از طریق فیلترها می توانید درج مهر را با توجه به وضعیت سفارش کنترل کنید. برای اطلاعات بیشتر به مستندات فیلتر مراجعه کنید

en: 0
fa: .

en: Example Code
fa: کد بعنوان مثال

en: Some useful `filters` to extend plugin's functionality
fa: چند فیلتر مفید برای افزایش عملکرد افزونه

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: We would love to help you on any queries or issues.
fa: ما مشتاقیم تا در مورد هرگونه سوال یا مشکلی به شما کمک کنیم

en: Help and Support
fa: کمک و پشتیبانی

en: Refer to our documentation to set and get started
fa: برای تنظیم و شروع استفاده به مستندات ما رجوع کنید

en: Filters
fa: فیلترها

en: Help Links
fa: لینک‌های کمکی

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Enable RTL support
fa: فعال‌سازی پشتیبانی از RTL (زبان‌های راست‌چین)، یادآوری: الفبای زبان فارسی نیز راست چین می‌باشد.

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Preview before printing
fa: بازبینی قبل از اقدام به چاپ

en: Other settings
fa: سایر تنظیمات

en: VAT
fa: ارزش افزوده

en: Contact number
fa: شماره تماس

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Choose a country&hellip;
fa: کشور و استان

en: Country/State
fa: کشور/استان

en: City
fa: شهر

en: Address line 2
fa: ادامه آدرس

en: Address line 1
fa: آدرس

en: Department/Business Unit/Sender
fa: واحد/بخش/ارسال کننده

en: Load from WooCommerce
fa: بارگذاری از ووکامرس

en: Address(Sender details)
fa: آدرس (مشخصات فرستنده)

en: Set up a footer which will be used across the respective documents.
fa: یک پابرگ (پاورقی) را برای استفاده در اسناد مربوطه درج نمایید.

en: Footer
fa: پابرگ

en: Logo
fa: لوگو/آرم/نشان تجاری

en: Name
fa: نام

en: Company Info
fa: مشخصات شرکت/فروشگاه

en: The company, shipping address and from address details in the sections below will be used to fill up the invoice and related documents accordingly.
fa: اطلاعات شرکت/فروشگاه، آدرس‌ حمل و مشخصات فرستنده قید شده در بخش‌های پایین، برای درج در فاکتور و اسناد مربوط به آن استفاده خواهند شد.

en:  in order to activate.
fa: به‌منظور فعال‌سازی

en: Go to
fa: رفتن به

en: Either of the document types, Packing  slip, Shipping label, Dispatch label or Delivery note should be activated to view relevant settings.
fa: هر کدام از انواع اسناد، حواله بسته‌بندی، برچسب حمل، برچسب ارسال یا یادداشت ارسال برای مشاهده تنظیمات مربوطه، باید فعال گردند.

en:   much appreciated!
fa: سپاس بی‌کران

en:  on
fa: باز

en: If you find this plugin useful please show your support and rate it
fa: اگر شما این افزونه را مفید تشخیص داده‌اید، لطفا حمایت خود را نشان داده و ارزیابی خود را ارائه کنید

en: Like this plugin?
fa: آیا این افزونه را دوست دارید؟

en: Documentation
fa: مستندات

en: Supports checkout, order & product meta fields (SSN, VAT, etc.).
fa: پشتیبانی از تسویه‌حساب، سفارش و متای محصول (SSN, VAT, etc.).

en: Option to send invoice to your Customer by e-Mail.
fa: ارسال فاکتور برای مشتری شما بوسیله ایمیل

en: Address labels
fa: برچسب‌های آدرس

en: Customize Invoice Number.
fa: شخصی‌سازی شماره فاکتور.

en: Option to Customize Return policy and Footer.
fa: سیاست برگشت کالا و پابرگ

en: Bulk Printing.
fa: چاپ جمعی.

en: Various Packing Options - Box Packing, Single package per order & Pack items individually.
fa: گزینه‌های مختلف بسته‌بندی - بسته‌بندی جعبه‌ای، بسته معمولی برای هر سفارش و گزینه‌های بسته‌بندی جداگانه

en: Easy options to Customise and Personalise the Templates.
fa: گزینه‌های راحت برای شخصی‌سازی قالب‌ها

en: A variety of awesome Templates to choose from!
fa: انواع مختلفی از قالب‌های جذاب برای انتخاب

en: Upgrade to Premium
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Fast and Superior Support
fa: پشتیبانی سریع و عالی

en: 30 Day Money Back Guarantee
fa: تضمین بازگشت وجه به‌مدت سی روز

en: Watch getting started video
fa: ویدیو در مورد شروع به استفاده را تماشا کنید

en: Also make sure to fill-up the Company and Address information from the General tab above prior to customization of the respective document types.
fa: همچنین قبل از شخصی سازی انواع سند مربوطه ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شرکت و آدرس را از برگه عمومی در بالا پر کنید.

en: The document types(Invoice, Packing  slip, Shipping label, Dispatch label and Delivery note) have been enabled by default for use. Click on the Settings under the document types to configure the respective settings. You can use the toggle button to activate/deactivate the respective document type.
fa: انواع اسناد (فاکتور_ـInvoic، حواله بسته‌بندی_Packing slip، برچسب حمل_Shipping label، برچسب ارسال_ Dispatch labelو یادداشت تحویل_Delivery note) بصورت پیش‌فرض فعال می‌باشند. برای پیکربندی تنظیمات مربوطه ، روی تنظیمات، در زیر نام هر سند کلیک کنید. برای فعال/غیرفعال کردن هر نوع از اسناد مربوطه می توانید از دگمه لغزنده استفاده کنید.

en: Upgrade to Premium for More Features
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای برای عملکردها و ویژگی‌های بیشتر

en: Help Guide
fa: راهنمایی

en: General
fa: عمومی

en: Documents
fa: اسناد

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels
fa: صدور و چاپ فاکتور، حواله بسته‌بندی، یادداشت‌ تحویل و برچسب حمل بصورت PDF

en: Other documents
fa: سایر اسناد

en: for assistance
fa: برای کمک

en: support
fa: پشتیبانی

en: We have taken necessary precautions to migrate all your settings and HTML templates to the new version. However any changes applied via code filters cannot be migrated and have to be configured again manually in the new version.
    
                    We recommend to try out your updates in a local environment prior to live. Contact
fa: ما برای انتقال همه تنظیمات و الگوهای HTML به نسخه جدید اقدامات احتیاطی لازم را انجام داده‌ایم. با این وجود تمام تغییراتی که از طریق فیلترهای کد اعمال شده‌اند قابل انتقال نبوده و باید در نسخه جدید دوباره و به صورت دستی پیکربندی شوند.
    
    برای اطمینان ما توصیه می‌کنیم که قبل از بروزرسانی در سایت فعال، یک بار بصورت لوکال بروزرسانی را انجام داده و تغییرات را ببینید. تماس

en: Plugin size restricted to 5.1 MB.
fa: حجم افزونه به 5.1 مگابایت محدود شده است.

en: Improved UI/UX.
fa: بهبود عملکرد در UI/UX.

en: Improved WPML compatibility.
fa: بهبود عملکرد در سازگاری با سایت‌های چندزبانه و WPML.

en: Improved RTL support across documents.
fa: بهبود عملکرد پشتیبانی از زبان‌های راست‌چین در همه اسناد.

en: Document templates structured and optimized to remove unwanted third party dependencies across the documents.
fa: قالب‌های سند برای جلوگیری از برای از بین بردن وابستگی‌های ناخواسته در بین اسناد ، ساختار یافته و بهینه شده است.

en: Heads up! This is a major release with changes detailed below.
fa: دقت کنید که این نسخه با تغییرات عمده‌ای همراه است که جزئیات آن در زیر آورده شده است.

en: Document Settings
fa: تنظیمات سند

en: Enable to obtain the document in right to left alignment. (P.S: Use it only for languages with the right to left text direction)
fa: اگر از افزونه در یک زبان راست به چپ استفاده می‌کنید، فعال نمایید. (الفبای زبان فارسی نیز جزو الفبای راست به چپ می‌باشد، برای فارسی اگر فعال نکنید با بهم ریختگی در اسناد خروجی مواجه خواهید شد، فراموش نکنید که کتابخانه PDF در پایین را هم حتما روی mPDF تنظیم کنید)

en: Enable to obtain a preview of the document whenever a user initiates a print.
fa: فعال کنید تا هر موقع کاربر تصمیم به چاپ یک سند گرفت قبل از چاپ اول پیش‌نمایشی از آن‌را مشاهده نماید.

en: Click here to load the default WooCommerce store address details into the respective fields.
fa: اگر نمی‌خواهید آدرس و مشخصات فرستنده را بصورت دستی وارد کرده و موارد موجود در فرم زیر بصورت خودکار از آدرس وارد شده فروشگاه در ووکامرس بارگذاری گردند، اینجا کلیک کنید.

en: The 'From Address' to be displayed in the shipping documents will be loaded from details specified in these fields.
fa: مشخصات و آدرس فرستنده برای نمایش در برچسب حمل موارد وارد شده در فرم زیر خواهندبود.

en: Additional details like the terms and conditions, any specific messages that have to be displayed at the bottom of the document can be specified in the expandable text area provided.
fa: متن پا‌برگ‌: جزئیات اضافی مانند شرایط و ضوابط و یا هر پیام دیگری که بعنوان پاورقی در پایین‌ترین قسمت سند نمایش داده می‌شود، برای وارد کردن متن محدودیت وجود ندارد و قسمت مربوطه بصورت خودکار قابل گسترش می‌باشد.

en: Upload a company logo (preferably of size 150x50px for better usability) from the media library which will be displayed in your document.
fa: لوگو/آرم/نشان تجاری خود را از کتابخانه چند‌رسانه‌ای انتخاب نمایید. (سایز 150*150 پیکسل برای بهترین کارکرد مناسب است).

en: Specify your company name in the field provided. You can choose to display the name or logo in the invoice from the customize tab.
fa: نام شرکت/فروشگاه خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید. شما می‌توانید از بخش شخصی‌سازی انتخاب نمایید نام یا لوگو/آرم/نشان تجاری شما در فاکتور نمایش داده شود یا خیر.

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Choose Order Status
fa: وضعیت سفارش را انتخاب کنید

en: Settings Updated
fa: تنظیمات بروزرسانی شدند

en: Access denied !!!.
fa: دسترسی برای شما مجاز نیست !!!

en: You are not allowed to view this page.
fa: شما مجاز به مشاهده این صفحه نیستید.

en: Invoice/Packing
fa: فاکتور/بسته‌بندی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Review
fa: مرور

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Upgrade to premium
fa: ارتقا به نسخه پرمیوم

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Print Actions
fa: عملکردهای چاپ

[ctx: placeholder]
en: Enter
fa: وارد‌کردن

en: Please wait
fa: لطفا شکیبا باشید

en: One or more order do not have invoice generated. Generate manually?
fa: برای یک یا چند سفارش فاکتور ایجاد نشده است. آیا بصورت دستی ایجاد شوند؟

en: You have to select order(s) first!
fa: اول باید سفارش/سفارشات را انتخاب کنید!

en: Unable to update Settings.
fa: امکان بروزرسانی تنظیمات وجود ندارد

en: All fields are mandatory
fa: تمام فیلد‌ها اجباری هستند

en: Settings updated.
fa: تنظیمات بروز شدند.

en: Pro version
fa: نسخه حرفه‌ای

en: Code
fa: کد

en: Visual
fa: دیداری

en: My templates
fa: قالب‌های من

en: Create new
fa: ساختن جدید

en: Delete
fa: حذف

en: Use
fa: استفاده

en: Saving...
fa: درحال ذخیره

en: Save before you proceed.
fa: قبل از ادامه اقدام به ذخیره کنید.

en: All unsaved changes will be lost upon switching to a new layout.
fa: تمام تغییرات ذخیره نشده با تغییر به یک طرح جدید از دست خواهند رفت.

en: Choose a layout.
fa: یک طرح را انتخاب کنید.

en: Save
fa: ذخیره

en: Please enter name
fa: لطفا نام را وارد کنید

en: Enter a name for your template
fa: نامی را برای قالب خود وارد کنید

en: Type template name to search
fa: برای جستجو نام قالب را تایپ کنید

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Total
fa: جمع

en: Payment Method
fa: روش پرداخت

en: Fee
fa: تخفیف ویژه

en: Total Tax
fa: جمع مالیات

en: Order Discount
fa: تخفیف سفارش

en: Cart Discount
fa: تخفیف سبد خرید

en: Shipping
fa: هزینه ارسال

en: Subtotal
fa: زیر مجموعه

en: Label
fa: برچسب

en: Align
fa: تراز

en: Image Signature
fa: امضای تصویری

en: Manual Signature
fa: امضای دستی

en: Signature type
fa: نوع امضا

en: Total text align
fa: تراز متن برچسب کل

en: Total label
fa: برچسب کل

en: Total weight text align
fa: تراز متن وزن کل

en: Total weight label
fa: برچسب وزن کل

en: Price text align
fa: تراز متن قیمت

en: Price label
fa: برچسب قیمت

en: Qty text align
fa: تراز مقدار متن

en: Qty label
fa: تعداد برچسب

en: Product text align
fa: تراز متن محصول

en: Product label
fa: برچسب محصول

en: SKU text align
fa: تراز متن کد انبار

en: SKU label
fa: کد انبار برچسب

en: Table body text color
fa: رنگ متن بدنه جدول

en: Table head text color
fa: رنگ متن بالای جدول

en: Table head background
fa: پس زمینه بالای جدول

en: Text align
fa: تراز متن

en: Title
fa: عنوان

en: Format
fa: فرمت

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Style
fa: سبک

en: Font size
fa: اندازه قلم

en: Text
fa: متن

en: Header Color
fa: رنگ سربرگ

en: Extra detail font size
fa: جزئیات اضافی اندازه قلم

en: Extra Details
fa: جزئیات اضافی

en: Company name font size
fa: اندازه قلم برای نام شرکت/فروشگاه

en: Logo Height
fa: ارتفاع لوگو/آرم/نشان تجاری

en: Logo Width
fa: عرض لوگو

en: Company Name
fa: نام شرکت/فروشگاه

en: Company Logo
fa: لوگو/آرم/ نشان تجاری شرکت یا فروشگاه

en: Display
fa: نمایش

en: End
fa: پایان

en: Start
fa: شروع

en: Center
fa: مرکز

en: Right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: Select One
fa: یک مورد را انتخاب کنید

en: Bolder
fa: درشت‌تر

en: Bold
fa: درشت

en: Normal
fa: معمولی

en: Lighter
fa: باریک‌تر

en: Untitled template
fa: قالب بدون نام

en: Unable to load template.
fa: بارگذاری قالب ممکن نیست.

en: Unable to switch view.
fa: تغییر دید ممکن نیست.

en: Template updated.
fa: قالب بروزرسانی شد.

en: Template created.
fa: قالب ایجاد شد.

en: Unable to save theme.
fa: ذخیره تم ممکن نیست

en: No template found.
fa: قالب پیدا نشد.

en: Activate
fa: فعال کن

en: Error.
fa: خطا.

en: Active
fa: فعال

en: Saving
fa: در حال ذخیره

en: Change layout
fa: تغییر طرح

en: Create new template
fa: ساخت قالب جدید

en: Please save all data before leaving this page. All unsaved data will be lost. Are you sure?
fa: لطفا قبل از ترک این صفحه تمام اطلاعات را ذخیره کنید. تمام اطلاعات ذخیره نشده از دست خواهند رفت. آیا برای خروج مطمئن هستید؟

en: Click here to add Signature
fa: برای قراردادن امضا کلیک کنید

en: Click here to add From address
fa: برای قراردادن فرم آدرس کلیک کنید

en: Click here to add Company name
fa: برای قراردادن نام شرکت/فروشگاه اینجا کلیک کنید

en: Click here to add Company logo
fa: برای قراردادن لوگو/آرم/نشان تجاری اینجا کلیک کنید

en: You can't undo this action. Are you sure?
fa: این عمل قابل بازگشت نیست. آیا مطمئن هستید؟

en: Success
fa: موفق

en: Error
fa: خطا

en: Customize
fa: شخصی‌سازی

en: n/a
fa: در دسترس نیست

en: Refund
fa: بازپرداخت

en: incl. tax
fa: شامل مالیات

en: Box name
fa: نام جعبه

en: Displays the currently chosen document template with provisions to modify.
fa: قالب سند انتخاب شده را با موارد اصلاح شده نمایش می‌دهد.

en: Create a new template or edit an existing template.
fa: ساخت یک قالب جدید یا ویرایش تمپلت فعلی.

en: Click to view predefined templates.
fa: برای مشاهده قالب‌های از پیش تعریف‌شده کلیک کنید.

en: Cancel
fa: لغو

en: Submit & Deactivate
fa: ارسال و غیرفعالسازی

en: Go to support
fa: مراجعه به پشتیبانی

en: I rather wouldn't say
fa: ترجیح می‌دهم که نگویم

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
fa: اگر شما لحظاتی وقت دارید، لطفا به ما اجازه دهید تا بدانیم که چرا افزونه را غیر فعال می‌کنید:

en: Could you tell us a bit more?
fa: آیا می‌توانید کمی بیشتر به ما بگویید؟

en: Other
fa: سایر

en: What did you expect?
fa: شما چه انتظاراتی داشتید؟

en: The plugin didn't work as expected
fa: افزونه آنگونه که من انتظار داشتم کار نمی‌کند

en: Could you tell us more about that feature?
fa: آیا برای شما امکان دارد که آن ویژگی‌ها را با ما در میان بگذارید؟

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
fa: افزونه عالی است، اما من ویژگی‌های خاصی مد نظرم است که شما پشتیبانی نمی‌کنید

en: Which plugin?
fa: کدام افزونه؟

en: I found a better plugin
fa: من افزونه بهتری را پیدا کردم

en: Would you like us to assist you?
fa: آیا دوست دارید ما به شما کمک کنیم؟

en: I couldn't understand how to make it work
fa: نمی‌توانم درک کنم که چگونه این کار را انجام دهم

note: Description of the plugin
en: Prints Packing List,Invoice,Delivery Note & Shipping Label.
fa: چاپ لیست بسته‌بندی، فاکتور، یادداشت تحویل و برچسب حمل.
